צור קשר

רוצה טיול לקברי צדיקים
לקבלת מידע צור קשר!

קברי צדיקים

רבי נחמן מברסלב

רבי נחמן מברסלב היה אחד מן המורים הרוחניים הגדולים ביותר של עולם היהדות. למרות שבתקופה שבה הוא היה חי וייסד את חסידות ברלסב ופרסם את כתבי הגותו הוא לא התקבל בעין יפה על ידי רוב הזרמים המרכזיים של החסידות, כיום הזרם של יהדות ברסלב נחשב לאחד מן הזרמים המרכזיים והחשובים ביותר בזרמי החסידות היהודית.

במתחם הקבר של רבי שמעון בר יוחאי - מה ניתן למצוא?

 

במתחם הקבר של רבי שמעון בר יוחאי נמצאים עוד מספר קברי צדיקים שתורמים לעלייה במספר המבקרים במתחם, כנראה שצדיקים רבים רצו להיקבר ליד רבי שמעון בר יוחאי.

כמה עולה ביקור בקברי צדיקים?

עלות הביקור בקברי צדיקים וכלל המחיר הסופי נגזר מכמה גורמים: מהיכן מגיעים, אוכל, קניות ועוד...
1)מהיכן מגיעים?
ההוצאה הגדולה ביותר היא דלק, לכן הגעה מרחוק מייקרת את מחיר הביקור לשם קח מומלץ לקחת חברת הסעה לקבוצות בינוניות – גדולות.
2)אוכל
אתם יכולים לבחור אם ברצונכם להביא אוכל מהבית, לקנות או לאכול במסעדה.

קברי צדיקים מסודרים - היכן ישנם?

רוצים לבקר בקברי צדיקים, וחשוב לנו להגיע למקום מסודר (שירותים, מים ועוד) לאן הכי כדאי לנו להגיע?

בקברי צדיקים רבים, נבנתה תשתית של שירותים ציבוריים מים חשמל, ככל שאתרים של קברות צדיקים יותר פופולארים כך הם מטופחים יותר למשל קבר הצדיק רבי שמעון, וקבר הצדיק רבי מאיר בעל הנס המספקים עוד מגוון רחב של שירותים כגון מטבח לציבור הרחב, פינת קפה ומקווה לגברים.
 

קברות צדיקים - המדריך המלא

קברות צדיקים מקום תפילה וחוויה הינו מנהג ישראל מימים ימימה לעלות ולהשתטח על קברי צדיקים. שיירות של עולי רגל התאספו בערים השונות על מנת לקיים את המנהג הקדוש של קברי הצדיקים שהגדולה והמפורסמת שבהם, היא הילולת רבי שמעון בר יוחאי הנקרא בקיצור רשב"י הקבור במירון עם בנו רבי אלעזר ועוד צדיקי עולם זכותם תגן עלינו.

קברי צדיקים עבר הווה עתיד

כשרבי שמעון ורבי אלעזר בנו נכנסו למערה מפחד הרומאים הם לא ידעו היכן זה יגמר, איך הסיפור נגמר אנחנו יודעים הקיסר מת הגזרה בוטלה,רבי שמעון ובנו יצאו מן המערה, עכשיו נעבור לימינו, מאות אלפי מבקרים פוקדים את קבריהם של רבי שמעון ובנו למה? בהמשך!