צור קשר

רוצה טיול לקברי צדיקים
לקבלת מידע צור קשר!

צימרים לדתיים

צימרים לדתיים

בא לכם לצאת ולהתאוורר לכמה ימי שחרור ונופש. לנשום אוויר אחר, ליהנות מאווירה אחרת ולנקות את הראש? האפשרות האידיאלית והטובה ביותר עבורכם – כאנשים דתיים – היא האפשרות לצאת לחופשה בצימר. החופשה בצימר מתאימה מכל הבחינות לאדם הדתי או החרדי תוך שהוא יכול למצוא את כל מה שהוא צריך וזקוק על מנת ליהנות משבירה של השגרה ומחוויה מרעננת באמצע החיים שתחזיר אותו לשגרה כמו חדש.

צימרים לדתיים – מה יש שם?

הצימרים לדתיים הם בעצם כמו כל הצימרים המוצעים למשפחה הישראלית הנופשת אך בצימרים הללו מושם דגש על התאמת המקום לאדם הדתי ולמשפחה הדתית הבאה לבלות במקום.

מה זה כולל?

  • מטבח כשר – צימרים לדתיים מציעים מטבח שיהיה בנוי באופן כזה שהכשרות יכולה להישמר שם. כך למשל תהיה שם הפרדה מלאה בין הצד הבשרי לצד החלבי. ברבים מהצימרים יהיה גם כיתוב בולט מהו הצד הבשרי ומה החלבי, זאת על מנת למנוע כל טעות או בלבול.
  • ציוד לשבת – כאשר החופשה כוללת גם את השהות במקום בשבת, חשוב שיהיו בצימר כל האפשרויות וכל מה שצריך על מנת שהשבת תוכל להישמר בצימר כהלכתו. כך למשל חשוב שתהיה שם פלטת שבת אשר עליה יוכלו לחמם את המאכלים שבושלו כבר טרם השבת. את המאכלים יניחו על הפלטה לפני כניסת השבת וניחוחות השבת כבר יעטפו את הצימר. כך גם חשוב שיהיה בצימר מיחם שבת לצורך הכנת מים חמים עבור כל יום השבת.
  • צימרים לדתיים מתאימים לכל המשפחה – הצימרים המוצעים למשפחות הדתיות יהיו בדרך כלל צימרים מרווחים הכוללים חדרי שינה במידה מספקת בהתאם להזמנה של המשפחה כדי שהמשפחה כולה תוכל לשהות יחד במתחם אחד מבלי שיצטרכו להתפצל לחדרי שינה מפוזרים שגם יעלו יותר יקר כמו במקרה של בית מלון.
  • צימר באזור דתי - הצימרים המוצעים לדתיים יהיו בדרך כלל באזורים מתאימים לדתיים מבחינת ההיצע של שירותי דת וקהילה. כך יהיו שם בתי כנסת עם מנין מתפללים שיאפשרו לקיים את התפילות במקום. כך גם האווירה במקום תתאים לסגנון של המשפחה הדתית.

משפחה דתית הבוחרת לנפוש בצימר מותאם לדתיים תיהנה מחופשה מושלמת.