צור קשר

רוצה טיול לקברי צדיקים
לקבלת מידע צור קשר!

טיול קברי צדיקים

מנהג הטיול בקברי צדיקים תפס תאוצה רבה בשנים האחרונות משרד התיירות מדווח על מאות אלפים המטיילים באתרי הקבורה של הצדיקים הפזורים בארץ, חלקם הגדול של המבקרים או המתפללים הם אנשים חילונים או מסורתיים או אפילו לא יהודים הבאים מארצות הנכר, אם אתה מתכוון לעלות לקברי צדיקים בפעם הראשונה מאמר זה בשבילך. מדריך טיול קברי צדיקים זה סוקר את כל הדברים שצריך לעשות לפני ובמהלך הביקור.

הסעה לקברי הצדיקים

1) ותרו על הנסיעה ברכב הפרטי, אתרי קברי הצדיקים נמצאים במקומות רבים ושונים מי שלא מכיר את האזור היטב עלול לבלות את רוב היום בחיפוש מייגע אחר קבר צדיק הנמצא על קצה של הר, ישנן חברות טיולים אשר מתמחות בטיולים מעין אלו ויקלו עליכם במידה ניכרת, לא תצטרכו לנהוג שעות תגיעו לכל מקום שתרצו (בתיאום מראש), ותוכלו להביא אתכם חברים לחוויה משותפת.
2) סכמו מחיר שנראה לכם הוגן עם חברת הטיולים וכדאי מאוד כאמור לתת את שמות האתרים שברצונכם לפקוד.

אוכל

1) אם אתם לא מתכוונים להביא אוכל מהבית או לעשות מנגל מסורתי, לפניכם שורה ארוכה של מסעדות כשרות שונות ומגוונות המציעות ארוחות בשרים או תפריטים טבעונים.
2) גם אם לא הבאתם אוכל מהבית ואתם לא מתכוונים לאכול במסעדה, אין בעיה בכל ריכוז אוכלוסיה ניתן למצוא כמה מינימרקטים בהם ניתן למצוא את כל המצרכים הנחוצים.
3) כמעט הכול המקומות ישנם שירותים ומים לשתייה.

לינה בחדרי אירוח, צימרים הקרובים לקברי צדיקים

מכיוון שקברי הצדיקים מושכים אליהם קהל רב, נפתחו עשרות או אפילו מאות צימרים סוויטות וחדרי אירוח במחירים שונים ובאיכויות שונות, ניתן למצוא בכל מקום חדר נקי וממוזג מי שרוצה להתפנק מוזמן לאחוזת "היכלות" צימר לדתיים הממוקם ביישוב פוריה קרובה לעיר טבריה ולכל האתרים המפורסמים, הנוף מדהים והאירוח מעל ומעבר למצופה, המחירים בחדרי האירוח השונים נעים בין 300-800 שקל ללילה על ארוחת בוקר בדרך כלל גובים תשלום נוסף.

לבוש באתרי קברי הצדיקים

אתרי קברי הצדיקים בדרך כלל ממוקמים בצפון לכן מומלץ להצטייד בלבוש חם מכיוון שהלילות בצפון קרים במיוחד באזור צפת הרי ירושלים והאזור.

צניעות באתרים דתיים

קברי צדיקים הם אתרים דתיים לכן מומלץ בחום לבוא בלבוש צנוע נשים מתבקשות לבוא בחולצות ללא מחשוף ובמכנסיים או חצאית המכסים עד מתחת לברך. גברים מתבקשים לחבוש כיפה.