צור קשר

רוצה טיול לקברי צדיקים
לקבלת מידע צור קשר!

הקשר בין טוען רבני טוב לבין הסכם גירושין נכון

הקשר בין טוען רבני טוב לבין הסכם גירושין

הקשר בין טוען רבני טוב לבין הסכם גירושיןקשרים עולים על שרטון, זה יכול להתרחש וכשזה מתרחש והגירושין הם דבר בלתי נמנע, מגיע גם שלב הסכם הגירושין אותו יש לערוך בהתאם.  הנה לפניכם השלב בו אין לכם מושג מאיפה ממשיכים ובו זמנית איך לנסח הסכם גירושין שלא יהיה לרעתכם. נשמע לכם מוכר? האם חברים קרובים שלכם כבר סיפרו לכם אודות נגישות לתהליך ללא מלווה מתאים על פי החוק? בדיוק בשלב הזה, יהודה אבלס, טוען רבני מקצועי, מציע לכם להמשיך ולקרוא את המאמר כשהמטרה? לא לפסוח על שום שלב בהליך הגירושין כאשר המטרה – הסכם גירושין הגון!

מי אמר שלא ניתן להתגרש בהסכמה? פנו אל טוען רבני מומלץ

כולם רוצים להתגרש בהסכמה וכאן טוען רבני מוסמך יכול לעזור. מאידך, לא תמיד זה צולח, אלא אם, בוחרים באנשי מקצוע שיודע לא רק לפשר בין צדדים אלא גם להגיע להבנות ללא "רוחות מלחמה".

כן, זה אפשרי, נכון להיום, יותר ויותר אנשים מתגרשים ומשאירים מאחור את המריבה והכעס. עומדים לפני הליך גירושין ואין לכם מושג איך להשתייך לקבוצה זו? יהודה אבלס, טוען רבני בר סמכא, יסייע לכם באמצעות הסכם חתום שיוגש אל טוען רבני לאישור הרבנות/ בית המשפט, באמצעות הסכם זה שיערך מראש ובהתאמה בין הצדדים, הגט יינתן לא רק בשלום והדדיות, אלא במהירות ועל הצד הטוב ביותר. חשיבות התערבותו של טוען רבני בסיפור הזה, הינה קריטית ביותר היות והוא זה שיכול למנוע מכם לא מעט מפח נפש מיותר וכן תביעו סרק שלרוב לא מובילים לדבר ואף יפגעו בזכויות העתידיות שלכם. מכאן, רצוי מאוד לדבר עם הטוען הרבני הנבחר ולדאוג שזה יברר את הזכויות המגיעות לכם לצד מתן עזרה וייעוץ נכון להמשך הדרך.

חשיבות זמן הגשת התביעה

הליך הגשת התביעה וזמן ההגשה קריטיים ביותר בחלק זה היות והם אלו שיחליטו היכן יתרחש הדיון. לצורך ההמחשה, בת הזוג שלכם הגישה תביעה בבית המשפט? שהרי אבוד לכם! קחו בחשבון כי הדיון ינוהל בבית המשפט היות והיא זו שהגישה ראשונה!  כאמור, קיימים הבדלים גדולים בכל ההיבטים בין בית המשפט לבין בית הדין ובפרט בעניין הפסיקה. מכאן, קיימת דרישה וסיבה טובה לגשת ראשונים ולדבר עם טוען רבני על מנת שזה ייגש בזריזות ויפתח את התיק ברשות בית הדין הרבני.

איך להתגרש נכון – טעויות שאנשים נוהגים לעשות ואיך לנהוג אחרת

רוב האנשים מנסים לחסוך את עניין שכירת שירותיהם של עורכי דין וכך, מקבלים את העצות הגרועות ביותר שמייצרות עוגמת נפש אחת גדולה. כאמור, אין כמו לקבל עצה מחבר טוב, מאידך, זו עלולה להיות טעות חייכם.

אז מה כדאי בכל זאת לעשות?

חד משמעית, לא לצעוד לתוך הליך הגירושין לבד- לא כשיש טוען רבני שמבין ויודע לטעון את זכויותיכם וכך לצור הסכם גירושין הגון המושתת על זכויותיכם. בדיוק בשלב הזה, יש לפנות אל  אדם בעל ניסיון שיידע להדריך ולייעץ לכם מעבר לעצה חברית. בקרו באתר הבית של יהודה אבלס-  טוען רבני בר סמכא שיסייע לכם לעבור את כל השלבים עד למתן הגט ומיצוי זכויותיכם על פי חוק.  לפרטים, בקרו באתר הבית בכדי לקבל את הייעוץ הנכון.