צור קשר

רוצה טיול לקברי צדיקים
לקבלת מידע צור קשר!

הסעות מאורגנות לטיולי קדושה

ארץ ישראל מלאה באתרים תיירותיים חלקם אף בעלי קדושה לשלושת הדתות: יהדות, נצרות ואיסלאם. מצד אחד אנו גרים במדינה קטנטנה בשטח של 21,946 ק"מ (קטן בכל קנה מידה בהשוואה למדינות אירופה והעולם), אך מצד שני, קיימים אינספור מקומות שבהם ניתן לטייל ולבלות. פעמים רבות, אנשים מקדישים את מרצם בחיפוש מידי יום אחרי מקומות בילוי חדשים ולא מוכרים, על מנת לספוג עוד מההוויה הארצישראלית. בשל ההיסטוריה היהודית הגדולה שקיימת במדינת ישראל עוד מתקופת התנ"ך, ניתן למצוא טיולים ואתרים רבים אשר להם ערך גדול מאוד ליהדות בפרט ובעיקר לחלק הדתי – מסורתי שבעם.

במדינת ישראל קיים ריכוז גדול מאוד של קברי צדיקים – האמונה היא כי הגעה למקומות קדושים אלו ונשיאת תפילה תביא עמה את ההתגשמות. פעמים רבות מדובר אפילו על נסים של ממש. המקטרגים יסבירו כי מדובר דווקא באפקט פיגמליון – נבואה המגשימה את עצמה ועצם האמונה שלקברות הצדיקים כוחות רבים, דווקא היא שיוצרת שינויי פעולה אשר מניבים תוצאות. אולם, ניתן לראות פעמים רבות נסים של ממש – כניסה להריון של בני זוג שלא הצליחו, מציאת זיווג לאחר שנים של חיפושים ועוד. מסיבות אלו, טיולים לאתרי קדושה, אינם שמורים דווקא לאוכלוסייה הדתית בישראל, אם כי גם לאוכלוסייה חילונית לחלוטין. בנוסף, פעמים רבות גם יבקרו באתרי מורשת היסטורית אלו גם תיירים מכל העולם ומכל הדתות.

הסעות מאורגנות לכל טיול קדושה שתרצו

הטכנולוגיה העכשווית מאפשרת למספר רב של אנשים בעלי תחומי עניין זהים, ליצור טיולים ומפגשים בנושאים משותפים. כך למעשה, ניתן לחפש בעלי תחום עניין זהה לטיול לקברות צדיקים ואתרי קדושה, להבין את הכמות הסופית של האנשים, ליצור קשר עם חברת הסעות המספקת שירותים כגון הסעות לטיולים ולצאת לטיול משמעותי בחייהם של כלל המשתתפים. היתרון הגדול אגב הוא בכך שאין צורך בהגעה עצמית של כל משתתף. במרבית הפעמים זה אף משתלם יותר כלכלית במידה ולוקחים בחשבון את עלויות הנסיעה: דלק, בלאי הרכב, קילומטרז' וירידת ערך הרכב.

בחינת המקום מראש והתאמת רכב ההסעות

חשוב לציין, במה ונבחנת האפשרות להסעות מאורגנות לטיולי קדושה באשר הם, יש לבחון היטב את מסלולי הטיול. במידה ומדובר על הגעה לאתרים אשר נמצאים מעבר לקו הירוק – יש צורך בקביעת חברת הסעות אמינה אשר לה ותק בנסיעות מסוג זה. בנוסף, יש לבדוק כי מקבלים אוטובוס ממוגן עבור ביטחונם של כלל הנוסעים. במידה ויש צורך, חשוב ליצור את התיאום הביטחוני מול הגופים האחראיים וזאת על מנת שלא להיקלע למצבים בעלי פוטנציאל לסכנת חיים של ממש.

מאחלים לכם נסיעה טובה ובטוחה!