צור קשר

רוצה טיול לקברי צדיקים
לקבלת מידע צור קשר!

הסעות לקברי צדיקים

הסעות לקברי צדיקים

למה להשתמש בשירותי הסעות לקברי צדיקים? אילו יתרונות מובהקים יש לשירותי הסעות על נסיעה ברכב הפרטי.

נסיעה לקברי צדיקים קיבלה תנופה בשנים האחרונות, יותר ויותר ישראלים עולים לקברי צדיקים כדי לקבל ברכות כגון : זיווג הוגן, פריון, פרנסה, שלום בית וכו'. השתטחות על קברי צדיקים הוא מנהג עתיק יומין עוד מתקופת התנ"ך, המקובל ביהדות, אז היו נוהגים לעשות זאת מתוך אמונה שתפילות שנעשות בקברי צדיקים בורא עולם מקשיב להן יותר. עלייה לקברי צדיקים אינה שמורה עוד רק לדתיים וחרדים, ומגוון פלחים באוכלוסייה עושה זאת גם.

הסעות לקברי צדיקים באמצעות שירותי הסעה בעלות יתרון מובהק על נסיעה ברכב הפרטי. נמנה יתרונות אלו:

  1. קברי צדיקים פזורים במקומות רבים בארץ. חלקם, נמצאים במקומות שקשים להגעה בעזרת רכב פרטי, או מסוכנים. לכן, אדם אשר לא בקיא באזור, ימצא עצמו מבזבז שעות רבות על חיפוש המקום ולפעמים לשווא. שימוש בשירות הסעות לקברי צדיקים בו הנהגים מיומנים ומכירים את הדרך פותר את הבעיה.
  2. בחלק מהקברים הגישה עם רכב פרטי הינה בעייתית מאוד, והדרך הנפוצה והבטוחה הינה שימוש בהסעות לקברי צדיקים.
  3. חווית הנסיעה המשותפת עם אנשים בעלי אותו עיניין, בנוסף מדריך צמוד המלווה את הנסיעה בסיפורים מעניינים.

הסעות לקבר רחל

הקבר של רחל אמנו, נמצא במבואות הצפוניים של בית לחם, כ- 300 מטר במעלה הדרך משכונת גילה בירושלים. מסורות קדומות של למעלה מ-1700 שנה מזהות את המקום כאתר שבו נקברה רחל אמנו, ומשום כך הוא נחשב למקום מקודש בעיני היהודים, הנוצרים והמוסלמים. מראה מבנה הקבר היה אחד הסמלים המפורסמים של ארץ ישראל, והוא הופיע על חפצי אמנות יהודיים, על בולים ובספרי קודש. יום פטירת רחל אמנו החל בי"א בחשון, התקדש מזה דורות כיום המסוגל לישועה. ביום זה עולים מידי שנה עשרות אלפים לקבר רחל, שם נערכת במקום ההילולה המסורתית.

הסעות לקבר הבאבא סאלי

קבר הבאבא סאלי הוא קברו של רבי ישראל אבוחצירא, הבאבא סאלי מדי שנה בד' בשבט, יום השנה לפטירתו של הבאבא סאלי, מתקיימת בקבר הילולה המונית, המושכת רבבות מבקרים, בהם רבנים, אישי ציבור ופוליטיקאים, אנשי יחסי ציבור ומפורסמים רבים שבשבילם העלייה לרגל הפכה כבר מזמן למסורת מסיבות כאלו ואחרות. הקבר נמצא בעיר נתיבות, שבה חי הבאבא סאלי ב-14 שנותיו האחרונות.

הסעות לקבר הרמב"ם

קבר רבי משה בן מימון, ממוקם בטבריה. הרמב"ם היה איש אשכולות, מדען ורופא בתקופת ימי הביניים. הוא חיבר תפילה מיוחדת לעוסקים ברפואה – המקבילה היהודית לשבועת היפוקרטס, ופעמים רבות מגיעים לקברו רופאים האומרים אותה שם. הרמב"ם נפטר בקהיר בשנת 1204 ועצמותיו הועברו מאוחר יותר לקבורה חוזרת בטבריה. 

לסיכום, ביקור והשתטחות בקברי צדיקים הינו מנהג עתיק יומין, הנהוג גם היום, בו משתתפים לא רק הפלח החרדי והדתי באוכלוסייה אלא גם פלחים אחרים. אנשים חילוניים יוכלו ליהנות גם מטיול לקברי צדיקים, למידה על המסורת והמעקה בהכרת התרבות. נסיעה בשירותי הסעות לקברי צדיקים פותרת את בעיות הגישה לקברי הצדיקים, מוסיפה פן ייחודי לטיול בעזרת נסיעה משותפת עם מדריך צמוד. ולכם נשאר רק להיות עם ראש שקט ולהתרכז בטיול ובתפילה.

רוצים לבקר בקברי צדיקים? ניתן להזמין מכאן הסעות לקברי צדיקים, במהירות ובמחירים זולים.