צור קשר

רוצה טיול לקברי צדיקים
לקבלת מידע צור קשר!

הסעות לקברי צדיקים

הסעות לקברי צדיקים נעשו פופולריות וניתן לראות כי אנשים רבים נוהרים אחר הזרם ופוקדים קברי צדיקים הנמצאים בכל רחבי הארץ על מנת להתפלל ולבקש בקשות שונות. כיום לא רק אנשים דתיים או בעלי מסורת פוקדים את קברי הצדיקים, אלה גם אנשים חילוניים אשר מאמינים כי בקשה מהצדיק תענה להם. כיום ישנם חברות ועמותות שונות שמארגנות הסעות לקברי צדיקים וישנם אנשים שמתארגנים לבדם ונוסעים בצוותא עם חברים או בני משפחה.

קברי צדיקים פופולריים

כיום ניתן לראות כי אנשים רבים מאמינים שלכל צדיק יש סגולה מיוחדת שונה. תפילה אצל צדיק אחד מיועדת למציאת זיווג, האחר לפרנסה, זרע של קיימא, בריאות, הצלחה ועוד. קברי הצדיקים הפופולרים הם:

קברי צדיקים בהרי הגליל, עמוקה מירון וצפת בצפון

מקומות אלו ידועים כפופולריים וניתן למצוא באזורים אלו מגוון רב של קברי צדיקים כמו – קבר "הרשב"י" – רבי שמעון בר יוחאי שקברו נמצא בהר מירון. אנשים רבים מגיעים לקברו בעיקר בל"ג בעומר ויש כאלה המגיעים לערוך לבנם את טקס "החלקה" בגיל שלוש - שהוא גזיזת השיער שבה משאירים רק את הפאות. רבים מגיעים לקברו על מנת להתפלל ולבקש בריאות, פרנסה זיווג ועוד בקשות שונות.

קבר יהונתן בן עוזיאל הנמצא בעמוקה

רב זה היה מבין תלמידיו של רבי עקיבא ורבים מגיעים לקברו על מנת לבקש זיווג הגון, פריון וזרע של קיימא.

קבר האר"י הקדוש הנמצא בעמוקה

מדובר ברב צדיק שידע את שפת החי, העופות והצמחים. אנשים רבים מגיעים לקברו להשתטח ולבקש חיזוק לנפש וקירוב הגאולה.

קברי צדיקים בטבריה

טבריה היא עיר רוחנית ודתית השוכנת למרגלות הכינרת, אנשים רבים מגיעים להשתטח על קברי צדיקים בטבריה, ולאחר מכן לטייל להנאתם על שפת הכינרת המרהיבה. בטבריה תוכלו למצוא את קברו של "רבי מאיר בעל הנס" שהיה אחד מתלמידיו של רבי עקיבא והיה ידוע  כאהוב על הבריות. אנשים רבים מגיעים לקברו על מנת לבקש בריאות וביטחון ובקשות שונות מהצדיק.

קבר הרמב"ם

רבי משה בן מימון שהיה אחד מהחכמים וגדול הפוסקים בדורו. רבים מגיעים להשתטח בקברו  ולבקש בריאות, רפואה שלמה ליקיריהם, פרנסה טובה, חוכמה והצלחה.

קבר רבי עקיבא

רבי עקיבא היה אחד מצדיקי הדור בתקופתו. הוא היה רואה צאן 40 שנה ולאחר מכן לימד תורה את תלמידיו 40 שנה והיה גדול בתורה. רבים מגיעים לקברו על מנת להשתטח ולבקש חוכמה והצלחה בלימודים ובכל דבר אחר.

כמו כן ניתן לראות כי פרוסים ברחבי הארץ עשרות קברים של צדיקים רבים, תוכלו לארגן בקלות הסעה לקברי צדיקים ואף לפקוד מספר רב של קברים ביום אחד. כאשר בוחרים חברת הסעות למטרה זאת, חשוב לבחור בחברה אשר מעניקה נהגים סבלניים ובכן רכבי הסעות מפוארים וממוזגים – להשלמת חווית הנסיעה.